Екологічна акція "Прибирання Чорноморського узбережжя"

28.09.2018 21:12

22 вересня 2018 року у Херсонській області відбулася  екологічна акція "Прибирання Чорноморського узбережжя". Всього, за даними організаторів, у акції взяли участь близько 80 людей.   Серед них були  учні 8 – А класу Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52 разом з класним керівником Шнейдміллер Н.К.

На прибережну територію моря між с.Більшовик і с.Залізний порт з рукавичками і пакетами для сміття вийшли учні нашої школи, 32 школи. Попередньо їх навчили як правильно сортувати сміття. До екологічної акції долучилися також працівники міськводоканалу, громадські діячі. Не залишився осторонь і канал "Скіфія".

"Всі бажаючі зібрались для того, щоб зробити чистим наше узбережжя, щоб тут було приємно відпочивати, як бачите, й менші покоління теж є. І старше покоління є. Всі працюємо на благо чистоти", - говорить учень нашої школи  Ковальчук Карина.

Активістів вразила величезна кількість сміття повсюди. Відпочивальники залишали за собою пляшки, одноразовий посуд, консервні банки. Відкопали навіть з-під землі справжні сміттєві кучугури. Девіз екологічної акції узагальнили діти: "Щоб довкілля було чистим – мало організовувати прибирання. Насамперед люди мають припинити смітити!"