День здоров’я

05.09.2016 19:20

«В здоровому тілі, здоровий дух!» -  девіз спеціалізованої школи № 52.

02.09.2016 року у Херсонській спеціалізованій школі  I-III ступенів № 52   з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради  вже стало традицією на початку року проводити День здоров’я з метою розвитку фізично – розвиненої нації, аби прищепити  учням бажання бути здоровим, енергійним і сильним.

«Здоровим бути модно» це знає кожен учень, і тому чекає цей день з нетерпінням. Під час проведення Дня здоров’я проводяться спортивні змагання між паралелями, де діти виборюють перемогу для свого класу.

У спортивних змаганнях «Веселі старти» перемогу отримали : учні 2 –Г , 3-А, 4-А кл. У змаганнях зі стрибків перемогли учні 5-В І 6- Г кл. Найсильнішими учнями у змаганні перетягуванні канату стали учні 5-А,6-Б,7-А,8-Б,9-А,10-А,10-Б,11-А. День здоров’я пройшов весело та цікаво, діти поверталися додому втомлені але задоволені гарним відпочинком на природі та спілкуванням з однокласниками після літніх канікул.