День цивільного захисту

12.05.2017 18:18

11 травня 2017 року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мові Херсонської міської ради, з метою забезпечення готовності учнів до дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів, створення умов для надійного захисту учнів, відпрацювання дій у надзвичайних ситуаціях практичної перевірки здатності діяти за сигналом оповіщення, користування засобами колективного та індивідуального захисту пройшов день цивільного захисту.

День цивільного захисту розпочався з проведення урочистої лінійки на якій було оголошено наказ «Про підготовку та проведення дня ЦЗ в школі в 2017 році» та графік дій протягом дня. Відбулися відкриті класні години: «Як себе поводи в надзвичайних ситуаціях», практичні заняття: «Правила одягання ЗІЗ», відкриті показові уроки, виставка малюнків, стіннівок, перегляд презентацій, радіо газета, військово – спортивна естафета, здача нормативів ЦЗ серед учнів 6 – 9 класів, вихід учнів за сигналом оповіщення.

В кінці дня було підведення підсумків дня ЦЗ та нагородження переможців.