У моєму серці Україна

26.01.2018 20:06

22 січня 2018 року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради до Дня Соборності України  з метою виховання в учнів любові до Батьківщини, поваги до героїчного минулого народу, збереження державних традицій, сприяння розвитку національно – патріотичних  почуттів було проведено флешмоб « Ми – Українці», учні 3 класів приймали участь у флешмобі «Україна моя Батьківщина», для учнів 4 класів провели бібліотечний урок «І обнялися береги одного вічного народу», а також проведено захід «Соборність + незалежність» для учнів 10 класів, які поглибили свої знання з історії України, дізналися про передумови та обставини підписання Акту злуки українських земель.