День емоцій та почуттів

17.02.2020 18:24

Радісним, емоційним, позитивним став день 17 лютого 2020 року для учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови під час якого педагогом-організатором Інною  Кадецькою та практичним психологом Крістіною Хабрат було організовано та проведено День емоцій та почуттів.

Мета та завдання заходу:

• активізувати емоційний досвід учнів;
  • пояснити поняття «почуття» та «емоції»;
  • розповісти про силу моральних почуттів;
  • розвивати вміння усвідомлено виявляти свої емоції та почуття, навички емоційного самоконтролю;
  • вчити учнів вибудовувати доброзичливі взаємовідносини з оточуючими, висловлювати судження щодо культури почуттів.

В холі школи було організовано фотозону, плакат «Галерея емоцій», де діти мали змогу поділитися своїми емоціями та почуттями продовжуючи незакінчені речення, розроблено пам’ятки «вісім навичок що зроблять вас щасливішими», організована «велика розмальовка» для учнів школи, тож малювання стало для дітей справжньою дружньою справою та забезпечила їм кілька годин барвистого щастя, для учнів 4-х класів проведено бібліотечний урок «Світ почуттів», організовано книжкову виставку «Крізь вир емоцій».

День видався досить насиченим заходами та позитивними емоціями, учні та батьки були дуже активними та позитивними.