День 4

30.05.2019 13:25

4 день — 30.05. 2019 року

Гасло дня: «Гарний настрій- запорука здоров’ я».

Путівка дня: День безпеки життєдіяльності.

1. Організаційна лінійка.

2. Ранкова гімнастика.

3. Бесіди з безпеки життєдіяльності

4. Вікторина "Як діяти"

5.Відвідування гідропарку

6. Ігри, розваги, естафети.

7. Гра у бейсбол

8. Підсумки дня.

Ранкова зарядка та смачний сніданок – традиційний початок дня. З метою пропаганди здорового способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ БЖД  у таборі розпочався день безпеки життєдіяльності. Щоб налаштуватися на тематику дня вихователі кожного загону провели бесіди, вікторини та у невимушеній атмосфері пояснили дітям багато потрібних речей для їхнього безпечного життя, нагадали про елементарні, але такі необхідні у повсякденні, правила безпечної поведінки. Потім такий бажаний відпочинок біля води, спортивні ігри, розваги, естафети. День завершився відвідуванням вихованцями молодших загонів концерту у ДКТ "Рік Грузії в Україні". Діти отримали масу позитивних вражень, залишились задоволеними по закінченню четвертого дня в пришкільному таборі «Супутник ».