День 3.

29.05.2019 14:30

3 день — 29.05.2019 року

Гасло дня: «Я- херсонець, і цього не відняти».

Путівка дня: День театру (молодша школа), екскурсія від туристичної агенції «ХерсонON»

• Організаційна лінійка.
  • Ранкова гімнастика.
  • Бесіда з безпеки життєдіяльності.
  • Перегляд вистави «Принцеса і свинопас» (молодша школа).
  • Квест «Вулицями Херсона».
  • Підбиття підсумків.

Сьогодні - третій день нашого табору відпочинку, який пройшов не менш яскраво і цікаво. Самі молодші відвідали сьогодні Херсонський Академічний обласний театр ляльок. У репертуарі театру зібрано близько 100 вистав для дітей різного віку, ми дивилися «Принцеса та Свинопас» інсцен. А. Авходєєв, Г. Беспальцева (за мотивами казок Г. Х. Андерсена). Дітям сподобалася історія про маленьку і дуже примхливу принцесу. Король балував її як міг, її капризам не було кінця. Але зустріч з простим свинопасом змінила життя принцеси….

Сьогоднішній день розширив світогляд учнів 5 - 8 класів, яким була запропонована пішохідна прогулянка від туристичної агенції «ХерсонON». Діти пройшли квест на знання історичних пам'яток нашого міста. Це був відмінний та пізнавальний відпочинок у колі друзів на свіжому повітрі.

День  був насиченим, цікавим та змістовним, а дітлахи з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.