День Соборності

Єдина ми родина -
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
                  День  Соборності – одна з найважливіших подій в історії України.
22 січня 2019 року  Ш\О «КРОК» на чолі з президентом Новосельською Дариною організували та провели флешмоб «Діти України єднають країну». Також у школі для учнів 4-х класів було проведено масовий захід «Соборність в душах, єдність у серцях…»,на якому діти дізналися про державне свято «День Соборності», історичні факти та події минулих років.
Другою частиною заходу було проведення інтерактивної гри «На майдані Пан та Пані». Учасники гри виконували завдання різної тематики: «Народ скаже, як зав’яже», «Розмовна прокачка», «Казковий мультколаж», організовано виставку в бібліотеці «Соборна країна на віки єдина».

Організація та проведення заходів національно-патріотичного значення виховує в учнів національну свідомість, людську гідність, глибоку повагу та любов до Батьківщини, поглиблює знання про історичний факт злуки українського народу та його значення, формує риси громадянина Української держави