.

Часточку серця віддаємо людям

09.10.2018 17:17

Волонтерська команда Дніпровського району міста Херсона, яку об’єднує клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова С.І.), давно складається не тільки зі школярів-волонтерів органів самоврядування освітніх закладів міста, вихованців міського табору відпочинку «Сонечко», а й з їх батьків, дідусів і бабусь, випускників клубу «Лідер», дорослих волонтерів обласної організації Товариства Червоного Хреста України.                                                                  

На днях проведено ІІ етап благодійної акції «З любов’ю в серці». Як і у першому етапі, до бладійного марафону активно залучилися старші помічники – Борисова Тетяна, Жовтоштан Ніна, Флоринська Олена, Крейза Тетяна, Трубаєва Марія, волонтери шкільного обєднання «Крок» ЗЗСО №52 на чолі з педагогом-організатором Кадецькою І.М.                                      

Благодійний захід проводиться на підтримку громадян, які були змушені покинути свої домівки, опинилися в епіцентрі конфлікту – переселенців із зони проведення АТО. Цього разу для переселенців, які знаходяться на обліку в Дніпровській районній організації Товариства Червоного Хреста України, передано 40 горщиків з кімнатними рослинами, вирощеними з теплом і любов’ю вихованцями клубу «Лідер» Центру і їх батьками у літній період 2018 року.                                                                  

        Хай наша турбота зігріває душі людей, а важкі життєві ситуації якнайшвидше нормалізуються! .