Перегляд вистави про благородство та хоробрість

13.09.2016 20:39

«Чарівний світ казок»

(перегляд вистави про благородство та хоробрість, якості які ми маємо виховувати у кожного з нас)

Учні 5-6 класів Херсонської спеціалізованої школи №52 13.09.2016 із задоволенням відвідали Херсонський Академічний обласний театр ляльок та переглянули виставу "Микита Кожумяка".

Адже проблема розвитку творчих здібностей особистості учня є однією з центральних в навчально-виховному процесі школи. Саме тому долучати учнів до високих морально-етичних цінностей залишається першочерговим завданням педагогічного колективу школи. За змістом переглянутої вистави школярі переконались, що любов та захист рідної Батьківщини - це головне завдання кожного свідомого громадянина. Учні в захопленні, переповнені емоціями чекають на нову зустріч з акторами театру!!!!!