Блоги та сайти  вчителів  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 52 з поглибленим вивченням української мови

Сайт  методичного об'єднання вчителів технологій  -   Мета нашого проекту - висвітлення цікавих етапів в роботі методичного об'єднання на уроках та в позаурочний час, ознайомлення з творчими, методичними наробками членів МО.  Завдання, яке ми ставимо перед собою - своєчасно та оперативно   інформувати колег, учнів, батьків про всі новини в житті технологічної освіти.
Блог вчителя світової літератури Самініної О.В.
Немає магії сильніше, ніж магія слів. Направити, а не нав'язувати, дарувати, а не вимагати, відкривати і осягати разом кожен день ... Хочу показати моїм учням цінність слова, а через цінність слова і цінність життя, милосердя, добра і любові.

Блог вчителя англійської мови Пшеніциної О. А.

Блог вчителя англійської мови Євстратенко С. С.

Блог вчителя англійської мови
Могилевської Т.Ю

Блог вчителя біології Свириденко Л.О

Блог вчителя англійської мови Хлебтунової І.О

Блог вчителя історії Двірської О.В.

Блог  вчителя історії Глущенко Л. А.Не секрет, що кожен вчитель, в тому числі і я, вважає свій предмет важливим і цікавим. Не секрет, що учні можуть вважати зовсім  інакше. Так чому не скористатися новим  інструментом для підвищення інтересу до свого предмету?

Блоги вчителів початкової школи

Старуш Світлана Германівна