29 березня  відбулась правознавча гра  «На терезах Феміди»,  команда нашої школи "Егіда" (учні 9а, 9в, 10б класів) зайняла ІІІ м. та пройшла до фіналу. Вітаємо команду та бажаємо перемоги у фіналі!!

28 березня 2-Д клас  відвідав Краєзнавчий музей. Тема екскурсії "Крилатi архітектори". Екскурсовод розповіла дітям про перші квіти весни, про приліт птахів, про природні явища навесні. Після екскурсії та лекції дітям проведено майстер-клас з виготовлення птахів, на пам'ять про крилатих архітекторів

Ми є. Були. І будем жити!

Й вітчизна наша з нами…

13 березня 2018 року всі херсонці відзначали 74 річницю визволення міста Херсона від фашистко-німецьких загарбників. Протягом тижня учні Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради брали участь у багатьох заходах школи та міста.

16 березня 2018 року волонтерський загін «Нащадки перемоги» організували та провели концерт для ветеранів Дніпровського району. Ветерани були схвильовані почутими піснями та віршами, які нагадали про страшні воєнні роки, біль від утрат. По завершені концерту волонтери школи пригостили ветеранів обідом та подарували пам’ятні сувеніри, які були придбані за кошти виручені під час проведення благодійної акції «ярмарок солодощів». Участь у подібних заходах формує активну громадську позицію та виховує патріотичні цінності серед молоді.

15 березня 2018 року відбувся черговий етап Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" серед учнів 2-11 класів. У конкурсі брали участь всі бажаючі. Конкурс має на меті не лише цікавити дітей математикою; це ще спроба об'єднати учнів навколо вирішення найцікавіших завдань.

Ми пам’ятаємо вогняні ті роки

13 березня 2018 року всі мешканці Херсона відзначали 74 річницю визволення міста Херсона від фашистських загарбників. 12 березня 2018 року учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради брали участь у VIII міському конкурсі «Херсонщина пам’ятає…» у номінаціях: електрона вітальна листівка, екскурсоводи віртуальних музеїв (учениці 10Б класу Федюшкіна Валерія, Прудська Яна, Носова Марія), декламування (учениця 5Б класу Ковтонюк Валерія, учениця 3Г класу Могилевська Єлизавета), вокал  ( учні 6Б класу Пріміна Марія, Крайнюков Олександр, Яблуновська Яна), літературно-музична композиція (учні 5-х класів, хореографічний колектив «Дельсард» та учениця 10Б класу Кузнецова Вероніка). Учні разом з керівниками підготували виступи в яких прославляли мужність та героїзм людей у роки Другої Світової війни. Важливо не забувати, що ми – представники своєї країни і пам’ятаємо історію трагічних і сумних подій.

Церемонія нагородження відбулася у палаці  ПДЮТ. Де переможці  в номінаціях: екскурсоводи віртуальних музеїв (учениці 10Б класу Федюшкіна Валерія, Прудська Яна, Носова Марія) та декламування (учениця 5Б класу Ковтонюк Валерія) отримали грамоти та грошову винагороду.

Участь у подібних конкурсах формує активну громадську позицію та виховує патріотичні цінності серед молоді.