.

 2018 - 2019 навчальний рік

Інформація для вас, шановні батьки!
 

  • Закон України Про освіту від 05.09.2017 № 2145-VIII . Стаття 9. Форми здобуття освіти             

 (перейти до документа)
Детальніше: 
http://kodeksy.com.ua/pro_osvitu/statja-9.htm

  • Про безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти. Лист МОН №1/11-8477 від 10.08.18 року 

    (перейти до документа)  • Порядок  організації пропускного режиму та правил відвідування Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради  

    (перейти до документа)     


 

Шановні батьки!

У рамках проведення екологічних акцій, з метою прищеплення учням бережного ставлення до навколишнього середовища, школярі залучаються до упорядкування шкільних ділянок, які проводяться згідно з  планом роботи школи декілька разів на рік.

На керівника покладено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм в освітньому закладі. Функціональними обов’язками технічного персоналу передбачено об’єм робіт, необхідних для виконання. Водночас розділом 12 «Санітарно-гігієнічна освіта учнів, формування здорового способу життя, самообслуговування»  Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації освітнього процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01 передбачено види робіт із самообслуговування: «учні можуть виконувати прибирання класів, кабінетів, лабораторій: наприкінці кожного дня (учні 5-12 кл.); генеральне прибирання кожного тижня і місяця (учні 9-12 кл.) та учні 2-4 класів можуть брати участь у прибиранні території школи, доглядати за квітами, учні 5-12 класів - у генеральному та щодобовому поточному прибиранні ділянки (підмітати, очищувати від снігу, саджати дерева)». Чергування в цілому і прибирання класних кімнат зокрема слід розглядати як один з основних аспектів формування здорової особистості дитини шкільного віку. Гігієнічне виховання учнів проводять вчителі, медичний персонал і батьки в тому числі. 

.