Пароль: безпека понад усе

05.10.2021 06:00

Невіртуальні реальності  "Пароль: безпека понад усе"

Інтернет – дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Але разом з тим, в Інтернеті приховано досить багато небезпек як для дітей, так і для дорослих. Знання цих небезпек дозволить їх уникнути. Щоб повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі, дитині треба вчитися структурувати великі потоки інформації, дотримуючись основних правил безпеки в мережі Інтернет. З метою надання корисної інформації про правила безпечного користування Інтернетом,у шкільній бібліотеці проведено урок з Інтернет – навчання для дітей "Пароль: безпека понад усе" 05 жовтня 2021 р для  5-А, В класів. Діти з цікавістю прослухали розповідь працівника бібліотеки ХОБД ім. Дніпрової Чайки про правила безпечного Інтернету: як захиститися від впливу шкідливої інформації, безпечне он – лайн спілкування, як захистити свій комп’ютер від впливу шкідливих вірусів, щоб користуватися безпечним Інтернетом.  Здобувачи освіти дізналися, що Інтернет - простір це цікаво, корисно, якщо його правильно використовувати, а саме головне те, що Інтернет повинен бути ще й безпечнимі давав кожному з насможливість розвиватись і збагачувати свій внутрішнійсвіт у нешкідливому он - лайн просторі. А ми завжди з радістю чекаємо вас у нашій шкільній бібліотеці, де мережа Інтернет, як чарівна книга, запросить вас у мандри по світу, допоможе у навчанні, цікавопорозважатися табезпечно поспілкуватися з друзями.