За Крок до створення команди однодумців!

12.09.2024 11:13
   У Херсонському ліцеї №52 «Перспектива» Херсонської міської ради відбулася перша в новому  навчальному році онлайн – конференція учнівського об’єднання «КРОК»!
       Під час  заходу заступник президента розповів новим членам, що в основі учнівського  об’єднання «КРОК»  – творча співпраця учнів та педагогів, спосіб виявлення організаторських та виконавських можливостей ліцеїстів у різних видах діяльності, спілкування та відносин!
       Президент ліцею №52 «Перспектива» поділилася минулорічним досвідом роботи кожного департаменту самоврядування! Розповіла про активну взаємодію та співпрацю з Міським учнівським парламентом, делегували здобувачів освіти до клубів МУП!
       Онлайн-зустріч стала ще одним кроком до побудови сильної та стійкої  учнівсько- педагогічної  команди однодумців, готової розвиватись та працювати заради успішного майбутнього рідного закладу, рідного міста, рідної країни!
      Разом до нових звершень та перемог!